Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az egyetemi kollégiumi...

Milyen az egyetemi kollégiumi élet?

Figyelt kérdés

Most elsősorban nem arra gondolok, hogy buli, pia, szex stb. Az érdekelne, hogy működik a MINDENNAPI lét pl.: ideiglenes lakcímként be kell jelentkezni? Nem kollégium lakókat lehet-e fogadni? Hallottam, hogy van kolesz, ahol fizetni kell érte ha idegen jön hozzám. A koleszokba van mosási lehetőség és ezért külön kell fizetni? stb.

Tehát ilyen hétköznapi alapdolgok működése érdekelne.


2014. jan. 30. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a saját kolimról tudok nyilatkozni, de arról szivesen(szóval nem egy általános mindenre kiterjedő válasz lesz, csak egy konkrét kollégiumra):

ideiglenes lakcímet modnták, hogy jó lenne elintézni, de én nem tettem, eddig nagy bajom nem származott belőle, nem is tudom pontosan mire kell, talán az orvosi ellátás miatt vagy nem tudom...

nálunk nem kolis lakat lehet fogadni, asszem 10 vagy 11-ig ingyen, személyit le kell adni és kapsz egy vendég kártyát, azt hassználhatod egész nap 11-ig, 11 után már automatikusan azt jelenti, hgoy te ott alszol és akkor asszem 600Ft, nevelőtanárral is alá kell iratni, de ezt nem tudom, mert még nem fogadtam így vendéget...

mosási lehetőség van, asszem óránként 400Ft, de neked kell állni a mosóport + az ilyen dolgokat szal igazából kölcsönzöd a mósógépet...


Szivesen válaszolok még itt is, privátban is bármilyen felmerülő kérdésedre :)

2014. febr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Esetleg azt megmondom, hogy ez melyik kolesz? Üzenetben is jöhet.

Most jelentkeztem egyetemre egy másik városba, sőt az ország másik részén, és soha nem voltam koleszes, így egy kicsit tartok ettől, de ahogy leírtad nem tűnik olyannak, mint amiket egy-két helyen olvastam, persze ez lehet tényleg koleszfüggő.

2014. febr. 16. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
am tök jó mert sok a buli, pia, sex és kolbász! disznó és strucckolbászt árulok. ha muszály van kefír is! ne off-olj én nem off-olok még be van kapcsolva a számítógépem. amúgy tök jó lesz ne aggódj, minden csajt megdughsz és annyit szhopatod magad ammenyit akarod én találtam egy bigét, nagyn cshöcsök, és feszeks seghgek, szeret szerepet játszani és volt, hogy hívtam a haverokat és többen nyomtuk, irtó jó sunhák a vannak a koleszokba az enyém alig birja ki, hogy nem dhugunk. szóval, ja király lesz. egyszer fogadtunk haverral és vesztettem, ezért mikor bejött a tanár, fogdosnom kellet a csajom dudáit és közben azt mondanom: szép a kilátás tanárnő! xD na ennyi szóval ja nagyon jó, csak legyen gumid!
2014. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
hali, fuj de perverz vagy! nem ilyen a kolesz, és én is feszes shegű, nagy mellhű szőke bombázó vagyok. szerintem klassz, bár én egyszer megszívtam mert nálunk több nagy hűtő van és mindenkinek van egy polca, de én egyszer rossz polcra pakoltam éds nem derült ki hova lett a kajám. a mosás nálunk 500ft/óra, és ja mosóport vegyél magadnak! nálunk külsőst lehet fogadni bármikor, illyetve, ha 23:00 után marad akkor 200ft, mert itt alszik. amúgy jó na hajrá
2014. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
2014. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!