Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornásznak vagy Egészségü...

Katuka.93 kérdése:

Gyógytornásznak vagy Egészségügyi szervezőnek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Ez a két szakma érdekel jelen pillanatban de nem tudom melyik érné meg jobban melyikkel lehet jobban elhelyezkedni és mennyi fizetést keres? Vagy tudtok valami ehhez hasonló szakot ajánlani mert nagyon bizonytalan vagyok.

2014. jan. 31. 21:23
 1/6 anonim válasza:
A gyógytornásznak lehet több esélye van elhelyezkedni.
2014. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Egészségügyi szervezőként jobban jársz.

dr.Marosi Tibor

2014. febr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen, jobban jár, feltéve, ha lesz protekciója, aki beteszi arra a pár munkahelyre, ami már amúgy is be van töltve az orvosok ismerőseivel.
2014. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval egyetértek.

Szerintem gyógytornásznak jobban megéri tanulni.

2014. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még egy kérdésem lenne hogy egészségügyi szervezőként hol tudok elhelyezkedni?
2014. febr. 6. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvosi rendelőkben, kórházakban többnyire adminisztrációs munkakörbe. Szerintem jobb eséllyel lehet elhelyezkedni ebben, mert szerteágazóbb.
2014. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!