Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolaváltás . Hogy müködik?

Iskolaváltás . Hogy müködik?

Figyelt kérdés
Idén mentem 9.-be Gimnáziumba . De sajnos elég szar .Gúnyolodnak rajtam a hátam mögött , kiröhögnek , alig vannak barátaim ,pár emberrel ki vagyok közösítve. valamint a tanárok szarok . Eldöntöttem hogy iskolát váltok .Mert ha ott maradnék teljesen tönkre mennék lelkileg . Gimnáziumból Szakközép iskolába szeretnék menni kereskedelmi marketing szakra .Szerintetek lenne esélyem ? Valamint hogy müködik ez az egész váltás ? Nem évközben váltanék ha nem 10.osztálytól . Van rá esélyem ? Ti mit gondoltok ? Főleg olyan válaszokra lennék kíváncsi aki esteleg már váltott .Nem bántátok meg hogy váltottatok ?? Előre is köszönöm a válaszokat . :)
2014. jan. 31. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha biztosan eldöntötted, akkor minél előbb. Más a tananyag, azt mondanák, kezd a 9. újra! Most kéne... talán még így behozhatod (biztos adnak rá időt) azokat a tárgyakat, melyek itt nem voltak. Menet: szülővel bemenni az új iskola igazgatójához (a beszélgetésre a szülő kérjen időpontot), és elmondani, miért szeretnél odajárni. Itt a kiszemelt iskola profilja legyen a fő szempont. Ne szidd a régi iskolát! (ez fontos) max az osztályközösségre panaszkodhatsz.
2014. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) De azért akarok 10.be mert most nem olyan jók még a jegyeim nem vagyok rossz tanuló a legtöbb jegyem négyes de van még mit javítani . Meg szakmai tárgyak még nincsenek ott csak 12.től mert 5 évfolyamos osztály.
2014. jan. 31. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
van esélyed! én nem bántam meg egyáltalán! az új iskolába kell először menned a szüleiddel, ott elmondják a többi teendőt, felesleges leírni ide :)
2014. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!