Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek (külső szemmel 8....

Szerintetek (külső szemmel 8. -osok, mintha nem most írtátok volna. Persze bárki válaszolhat) nehezebb vagy könnyebb volt a mostani (2014-es) Felvételi a tavalyinál? Emelkedni vagy csökkenni fog a ponthatár?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
U.i: középiskolai Felvételi ponthatárról van szó.
2014. febr. 1. 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezebb volt, tehát csökkenni :)
2014. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Picit csökkenni fog
2014. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, remelem h csökkenni fog (apukám szerint növekedni, dehat ilyenek a felnőttek):) a tobbiek véleményére is kíváncsi vagyok, irjatok bátran :D
2014. febr. 2. 09:22
 5/9 anonim válasza:
Nagyon remélem hogy csökkeni fog:)
2014. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a matek mindenképpen nehezeb volt :)

Csökkeni fog remèlhetőleg, bár sokan irtak jót :c:)

2014. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A matek mindenki szerint nehéz volt. Egy gimnáziumi matektanár mondta, hogy megkockáztatja a felvételik történetében az egyik legnehezebb matek volt.
2014. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Haat.. Én meg pont a magyart rontottam el, ami Elvileg konnyu volt, es magamhoz kepest a matekot pedig egész jora irtam. (pedig nem az erossegem xD)
2014. febr. 4. 07:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ezzel én is így vagyok. Magyart nagyon elszúrtam, matekot annyira nem, pedig magyarból sokkal jobb vagyok.
2014. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!