Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichologia BA diplomával...

Milagros:) kérdése:

Pszichologia BA diplomával végezhetek Humán Erőforrások MA-t?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni, de sehol nem találtam meg egyértelműen. Ha valakinek van erről infója, nagyon hálás lennék ha megosztaná velem:)
2014. febr. 1. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pszichó BA-ról pszichó MA-ra mész, munka- és szervezetpszichológia szakiránnyal, akkor lényegében ugyanolyan állásod lehet, mint humán erőforrással.
2014. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudsz jelentkezni Emberi erőforrás MA-ra.

itt a link a felviről:

[link]

Néhány kreditet mejd be kell pótolnod, de egyébként elfogadott bemeneti szak a pszichológia BA.

Bár érthetetlen nekem, hogy elvégeztél az alapszakot ahova 400 pont feletti felvételivel jutottál be, és utána egy olyan mesterképzésre jelentkezel ahova gyenge büfészakokon végzettek is jelentkezhetnek, sőt nekik van teljes kreditértékük.

2014. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek:)

Mindenképp fogok végezni pszichó MA-t, viszont azt tanácsadás szakirányon szeretném. Emellett érdekel a munkapszichológia, vagyis a HR is, így arra gondoltam, hogy ha lehetséges, elvégeznék abból is egy mesterképzést.Az egyiket nyilván fizetősön...még gondolkozom rajta, de jó tudni, hogy az esély megvan:)

2014. febr. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!