Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a Debreceni...

Mennyire nehéz a Debreceni Egyetemen a hidrobiológus MSc szak?

Figyelt kérdés
Azokat kérdeznék elsősorban, akik ide járnak, vagy van ismerősük, aki ezt a szakot végzi. Sok órátok van egy héten? Lehet a szakot munka mellett végezni? Esetleg nincs tudomásotok róla, hogy valamikor levelező képzést indítanának belőle a közeljövőben?

2014. febr. 2. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársam oda járt. Sz^rrá tanulták magukat, karvastagságú könyveket kellett benyalniuk és alig voltak otthon. De ez tisztességes szakokon így van, ha az alapján akarsz választani, mi könnyű, akkor menj rendezvényszervezőnek.
2014. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az alapján választok, hogy mi a könnyű, csak másként nem lenne lehetőségem elvégezni a szakot, mint munka mellett, mert BSc után már nem fognak támogatni. Csak tudni szerettem volna, mire számítsak.

Egyébként köszönöm. :)

2014. febr. 2. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én oda járok. Elég nehéz az első félév, rengeteg a tárgy meg a vizsga és egész nap benn ülsz. Utána viszont félévről félévre kevesebb és könnyebb. Tanulni kell, ennyi. Szerintem munka mellett nem lehet. A legutóbbi infóm szerint nem tervezik a levelezős képzés indítását. Esetleg ha úgy meg tudod oldani hogy összeszeded a tőkét és úgy kezded el a szakot? Egyébként én szeretek ide járni. Nagyon segítőkészek és rendesek a tanárok is. Elhelyezkedésről viszont még ne kérdezz.
2014. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igen, a tőkealap létrehozásán már az első válasz után elgondolkodtam, és szerencsére találtam is megoldást. Az egyetemen az egyik professzor azt mondta, hogy jók az elhelyezkedési lehetőségek. Bár ez engem még nem érdekel, először úgyis el kell végeznem a szakot, addig még minden változhat. :)

Mégegyszer köszi a választ!

2014. febr. 5. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Oda fogsz jelentkezni?
2014. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, majd a BSc elvégzése után. Miért?
2014. márc. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!