Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az FSZ-es...

Mi a véleményetek az FSZ-es (másnéven FOKSZ-os) pénzügy és számvitel szakról?

Figyelt kérdés

-megéri elvégezni?

-el lehet vele helyezkedni?

-személyes tapasztalatok szerint mennyire nehéz a képzés?

- igazából kíváncsi vagyok minden véleményre, mert eléggé félek tőle.

Előre is köszönöm a válaszokat:)



#FOKSZ #pénzügy áés számvitel
2014. febr. 2. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Még az alapszakos diplomával is kétséges az elhelyezkedés, nemhogy egy kétéves képzéssel.
2014. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha egy alapszakos pénzügy és számvitellel nem lehet elhelyezkedni, akkor kb semmivel. Akkor felesleges akármit is tanulni.
2014. febr. 4. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Csendben megsúgom, hogy van mérnök képzés is sok helyen.

Mérnököket keres minden cég aki termel valamit a papírhalmokon kívül.

2014. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkodtam a mérnökin, csak szeretnék a lakhelyemhez közel maradni, ezért nekem Pécs lenne a nyerő. Csak sajnos az köztudott, hogy a PTE-nek a mérnöki kara elég hírhedt, és nem túl keresettek az ott végzett mérnökök.
2014. febr. 4. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Pécs mint az ország első egyeteme nem elég jó neked? Kitől hallottál rosszat róla? Csak nem BME-s rövidlátó infósok mondták? :)

Én ugyan nem oda járok hanem Győrbe, de csak jókat hallottam Pécsről.

2014. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pécsi egyetem tényleg az elsők között van, kivéve a mérnöki karát. Nem kevés embertől hallottam már ezt, és van, hogy az álláshírdetésekbe is beírják, hogy mérnöki munkára keresnek embereket, kivéve PTE-n végzetteket. Nem hiába olyan alacsonyak a felvételi pontok is oda, mint amilyenek.
2014. febr. 4. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez urban legend és már az összes egyetemről hallottam ilyet hogy "kivéve xxx" de baromság, ilyet hirdetésbe NEM írhatnak mert rögtön ezer helyről jelentenék fel őket. Olyan előfordulhat hogy bemegy a zöldfülő pályakezdő állásinterjúra és onnan eltanácsolják mert ... de ezt nem verik nagydobra.
2014. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Háát tényleg nem tudom. Szerintem van benne azért igazság is. Tényleg elég rosszakat lehet hallani erről a karról. De azért köszönöm a tanácsot:) Átnézem még, milyen szakok vannak mérnökin:)
2014. febr. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!