Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két egyetemi szakot mennyire...

Két egyetemi szakot mennyire nehéz egymás mellett vinni? Akinek van tapasztalata, légyszi ossza meg velem!

Figyelt kérdés

Pszichológiát tanulok, és emellé szeretnék jövő ősztől felvenni mégegy szakot. Ha jól tudom, van esélyem államira, mert jelenleg fizetősön vagyok. Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy akinek van tapasztalata a témában, mennyire volt összeegyeztethető a két órarend, mennyire volt teljesíthető a vizsgaidőszak, stb.? Jövőre végzek elvileg pszichón, szóval összesen 2 félévem lenne párhuzamosan, viszont ebben pont benne lesz az államvizsga is.


Mindennemű vélemény, tapasztalat érdekel! :)


2014. febr. 3. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Próba cseresznye!

Nekem van tapasztalatom benne, 2010-ben kezdtem eü karon, eü szervezőn (most diplomáztam januárban ért véget a 7. félév), 2011-ben igazgatásszervező szakot is elkezdtem, most ott is az utolsó félévnél tartok. Semmi csúszás semmi gond..bár néha hullott a hajam rendesen, hogy mindennel időben elkészüljek.

A titka hogy beosztod az idődet, az sem árt ha egy városban van a két képzés, mert akkor ha ugyanazon a napon vannak órák egyik helyről a másikra át tudsz menni, másik városból nem biztos hogy átérsz, még kocsival sem.

Vizsgaidőszak kimerítő, nincs lehetőséged hibázni, mert az 1 árva uv borítja a félév végén gondosan megtervezett vizsgaidőszakot.

Mire vagy kíváncsi még?

Államvizsga a másik szakon lévő vizsgaidőszakkal összeegyeztethető..nekem az volt..bár az én dolgaim szerencsésen jöttek össze, de tetem is érte hogy így alakuljon.

2014. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!