Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen irányban...

Szerintetek milyen irányban kellene tovább mennem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

3-os gimnazista vagyok. Nagyon elbizonytalanodtam a továbbtanulással kapcsolatban.Az átlagos 4-es, csak a matekkal gyűlik meg a bajom, kedvenc tantárgyam az angol, a földrajz volt(már nincs), magyar és az irodalom.Imádom a művészeteket,szabadidőmben verseket olvasok, néha még magam is írok. :)

Imádok ülni a kertünkben, érezni a nap lágy sugarait a bőrömön, hallgatni a madár csicsergést.Ez az az életérzés ami éltet.

Nem tudom,hogy mi az amiben magamra találhatnék, de mindenképpen szeretnék tovább tanulni. Csak nem tudom,hogy milyen irányvonal az amiben ki tudnék teljesedni.

Ti mit javasolnátok?

17/L



2014. febr. 4. 19:58
 1/6 ivcs ***** válasza:
romanisztika?
2014. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik újlatin nyelvet sem beszélem. Unokatesóm az ELTE-n tanult romanisztikán de neki felsőfokú nyelvvizsgája van olaszból. Nekem semmilyen nyelvvizsgám nincsen, és magyarból nem fogom tudni megcsinálni az emelt érettségit mert nem jelentkeztem a fakt-ra
2014. febr. 4. 20:36
 3/6 anonim válasza:
Háát....Megvan!Turisztikai főiskolára kell menned,idegenvezetőnek!Kedvenc tantárgyaid egyike az angol ami nagyon előnyös ebben a szakmában és azért fizetnek hogy a látványosságokat mutogasd!Ez a neked való!Sun shine(napfény,bár angolból jó vagy XD),szép helyek,kedves(remélhetőleg),érdeklődő túristák és kevés szakma akad ezen kívül amiben jólérezheted magad...
2014. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2014. febr. 7. 18:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom,hogy kb. 3-4 nyelven kell beszélni ahhoz,hogy foglalkozzanak veled. Ha csak angolul beszélsz le se sz_rnak. Jövőre érettségizek, addig nem fogok tudni megcsinálni 4 nyelvvizsgát...
2014. febr. 8. 12:12
 6/6 anonim válasza:
Kár.... :/
2014. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!