Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova lenne leginkább érdemes...

Hova lenne leginkább érdemes továbbtanulnom mesterképzésre gépész/mechatronikai irányban? Egyáltalán megéri tovább menni Msc-re?

Figyelt kérdés
Jelenleg BME-n mechatronika BSc-n vagyok már végzős, ha minden jól megy januárban végzek. Nem vagyok itt igazán jó tanuló, meg elmaradtak a várt sikerek, sokszor megvágtak vizsgákon, viszont ha már elkezdtem úgy gondoltam végigcsinálom. Sok minden annyira nem kötött le, de alapvetően azért érdekelnek a gépek, csak az elméletet, villamosságtant utáltam tanulni. Viszont a programozás rész, a 2D, illetve 3D tervezés érdekel, azok le is kötöttek. Mindenképpen olyan szakra szeretnék továbbtanulni, ahol inkább feladatok, gyakorlati problémamegoldás, tervezés lenne elméleti tanulás, és sok előadás helyett. Nincsenek extra nagy főnöki ambícióim, inkább csak hogy biztosan el tudjak helyezkedni később, viszont ha tovább megyek mesterképzésre, nem szeretném eljátszani azt amit itt Bsc-n, szeretnék olyat választani ami jobban lekötne. Rugalmas vagyok iskolaügyileg, nem feltétlen szándékozom BME-n maradni továbbra is, ha esetleg van jobb alternatíva. Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!

2013. okt. 28. 11:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!