Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy gépészmérnök vagy a...

Egy gépészmérnök vagy a jarműmérnök keres többet vagy melyik tud jobban elhelyezkedni? (Persze a mesterszak elvegzese utan masok lehetnek a kilatasok gondolom)

Figyelt kérdés
Tovabbtanulas
2014. febr. 4. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy melyik keres jobban és hogy melyik tud könnyebben elhelyezkedni, bár feltételezem, hogy a gépészmérnök.

De gondolkozz már egy kicsit, ember! Most fogod kiválasztani, hogy életed hátralevő részében mivel fogsz foglalkozni. Ne az alapján felvételizz, hogy mennyit fogsz keresni, mert ha tényleg jó vagy a munkádban és szereted csinálni, akkor lehetsz sikeres meg gazdag akár bölcsészként is. Tényleg sz@r, nagy a nyomás hogy mégis hogyan éljél meg, ha kirepülsz a családi fészekből, de inkább keress kevesebbet és szívesen menj be dolgozni a munkahelyedre, minthogy gyomorgörccsel szorongasd a sok 100ezres fizetésedet. Olvass utána mindkét szaknak, miket kell tanulni, elhelyezkedés, szakirányok stb és azt jelöld meg, amelyik tetszik! (egyébként nem hiszem, hogy éhen halnál egyik szakon sem.)

2014. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:) Jol tudom h nem az alapjan kell valasztani h melyik mennyit keres majd...de azert kerdeztem mert lenyegeben engem mind a ket szak erdekel. Bar ahogy utana olvastam innen onnan a jarmumernoki kicsit behataroltabb mint a gepesz. Gepesszel sok olyan helyre be leet kerulni ahova a jarmumernokivel is. Asszem....:D
2014. febr. 10. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!