Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek milyen lesz...

Mi a véleményetek milyen lesz a ponthatár idén gépészmérnöki szakon?

Figyelt kérdés
Engem leginkább a SZTE érdekelne vagy a Kecskeméti Főiskola :)

2014. jan. 26. 22:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Szinte biztos, hogy a minimum 240 lesz mindkét helyen. De egy jó tanács: a Kecskeméti Fősulit kerüld el jó messziről...
2014. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
260 lesz idén a minimum :) és köszönöm bár én a kecskemétiről csak jót hallottam eddig
2014. jan. 27. 20:00
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Akkor 260. :-)

A jó pedig maximum annyi lehet, hogy nem jelent majd semmi kihívást, és ha nem sikerül elhelyezkedni a Mercinél, akkor véged. Bár nem akarom elvenni a kedved...

2014. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
értelek :) bár első helyen szegedet szeretném megjelölni :)
2014. jan. 27. 21:26
 5/25 anonim válasza:
Miért kell elkerülni a Kecskeméti Főiskolát? Mi a baj a kecskeméti gépészmérnök képzéssel?
2014. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Csupán annyi, hogy egy nagy 0. Bármelyik statisztikát megnézed, kb leghátul vannak.
2014. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

Nem akarlak megbántani de GAMF-on épített hallgatói autók az élvonalban vannak. Lásd: Megameter (Shell Eco-marathon)


Akkor azt biztos szar gépészek építették :) Én pont az ellenkezőjét hallottam annak amit te mondasz. A gépész duális képzésben pedig nem csak a Merci létezik :)

2014. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nyilván 5-10 hallgatóból kell kiindulni, még véletlenül sem összképet nézve, amibe oktatók és hallgatók is beletartoznak. Hát persze. Mutass nekem légyszíves valamilyen statisztikát, ahol nem hátul kullognak, mert ez eddig elég kevés!
2014. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
49%
Te a statisztikákból élsz barátom :) Mondom másik példát is: A kecskeméti HILTI gyár gépész mérnökeink legnagyobb része GAMF-on végzett hallgató.
2014. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
59%
Hogy a kedves kérdező kérdésére is reagáljak. Lehet jellemző az alacsony ponthatár a Kecskeméti Főiskolán, de ez nem a képzés színvonalát tükrözi. Bátran tudom ajánlani a szakot mert a tanárok segítőkészek, a képzés pedig gyakorlatias. Az elhelyezkedési lehetőségek pedig jók. :) Remélem tudtam segíteni.
2014. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!