Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen faktra menjek? (Lejjebb...

Milyen faktra menjek? (Lejjebb kifejtem)

Figyelt kérdés
Szeretem az informatikát, de a matekot nem annyira. Jó vagyok nyelvekből (angol, német), alapból humános vagyok, de nem szeretnék törire menni, a magyar még szóba jöhet. Aztán nagyon szeretem még a földrajzot (inkább a társadalomföcit), de azzal meg nem tudom, hogy mire mennék. Segítsetek!

2014. febr. 5. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Az informatika faktnak akkor van értelme, ha semmit nem tudsz belőle. Én érettségi előtt 2 hónappal elkezdtem gyakorolni otthon és meg is lett az 5-ős. Nem igazán vettem komolyan. Angol német akkor érdemes, ha ilyesmi szakra akarsz menni, vagy abból, ami nem az első nyelved volt. A magyar töri akkor kell, ha emeltezni szeretnél belőle. A földrajznak középszintre is van értelme a topográfia miatt. Ha nem megy matek (és ezért nem szereted) akkor azt érdemes, de ugye nem korrepetáció hanem fakultáció, az a csoporttól és a tanártól függ.
2014. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!