Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-TÓK alkalmassági vizsgájá...

ELTE-TÓK alkalmassági vizsgájáról friss személyes vélemény?

Figyelt kérdés
Az énekkel, beszéddel semmi problémám nincs. Jó visszajelzéseim vannak a hangommal kapcsolatban és a megjelenésemmel kapcsolatban is. Nagy gond, ha a kézen állás nem nagyon megy? Illetve tényleg kell beszélgetnem egy olyan nyelven, amiből középszintű érettségim van? Mert nem akarok nemzetiségi óvónő lenni... és kötelező az alkalmassági ezen része ebben az esetben is?

2014. febr. 5. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Van lehetőség átöltözni, így vigyél magaddal olyan cuccot, amiben szeretsz mozogni. Sokaktól hallom, hogy vidéken nem egy nagy ügy, pl. többektől hallottam, akik Vácott csinálták, hogy se kézen állniuk nem kellett, se szekrényt ugrani. Futottak pár kört, bukfenc, és szevasz... ehhez képest az ELTE-TÓK jóval keményebb.
2014. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Hát igen... Én Győrben voltam hétfőn (26-án), és nekünk sem kellett se szekrényt ugrani, sem kézenállni, inkább alapvető gimnasztikai gyakorlatokat végeztettek velünk, egyszerre voltunk bent a nagy tornateremben. Volt fekvőtámasz, nyújtós gyakorlatok, felfüggés kötélen (nem vették szigorúan, egy padon kellett végigmenni, labdáztunk... mint egy sima tesiórán. Mindenkinek meglett.
2014. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Akkor Győrben kicsit lazább volt a tesi részét tekintve. Bár én sem tudtam kézen állni, csak próbáltam aztán fejen sikerült állnom. :)


Kinek hogy sikerült idén az ELTE-TÓK-ban az alkalmassági? :)

2014. jún. 1. 17:35
 14/18 anonim válasza:

de sikerült neked is, ugye?

És milyen érzés volt az eltén lenni? Inkább azt hiszem én is oda mennék, de még döntöttem el végleg. Milyenek voltak az emberek? Szép helyen van, mármint Budapesten a környéket illetően... nehéz volt a beszéd? bocs a sok kérdésért, kíváncsi vagyok nagyon :)))

2014. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem minden sikerült már februárban az ELTE-n, és oda is szeretnék menni levelezőn. Hááát, kinek mi a szép... :) a Déli pu és a MOM feletti részen van. Nyilván úribb mint Pest némely kerülete, de igazából sztem nem ez a mérvadó. Drága és nehézkes a parkolás, én csak tanulni szeretnék, nem egyéb időt tölteni. :)
2014. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek, és nagyon izgulok!!
2015. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nehogy oda menjen bárki is!
2016. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 ZSzV válasza:
Szia, Elmentél sikerült? Utolsó miért irtad,hogy ne menjen oda?
2018. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!