Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF pénzügy-számvitel FSZ...

Szomszedlany kérdése:

BGF pénzügy-számvitel FSZ levelező? Megéri?

Figyelt kérdés

Később szeretném az alapképzést is megcsinálni.

Főleg az érdekel milyen időközönként vannak előadások, mennyire más a nappalishoz képest a követelményekben.



2014. febr. 7. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hétvégente van mint a többi levelezős szakon, de miért nem alapképzés egyből?
2014. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megéri. Tegnap nyílt napon elmondták, hogy 90 kreditet be tudsz majd később számíttatni az alapképzésbe, szóval azt utána 2 év alatt elvégzed. Azaz nem 3,5 év lesz az idő, amit a suliban töltesz, hanem 4 év. Nyílt napon csak a nappali tagozatról volt szó, a levelező nem tudom, hogy működik, mivel még nem járok oda, nincs tapasztalatom. És még egy érv a felsőfokú szakképzés mellett: oda be lehet jutni államilag támogatottra is, és már csak 2 évet kell fizetned az alapképzésért (az FSZ többlettpontot is ad, hátha úgy bekerülsz államis alapképzésre). Remélem segítettem valamit :)
2014. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!