Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DE villamosmérnök, vagy...

Mmarkoo kérdése:

DE villamosmérnök, vagy gazdasági informatikus?

Figyelt kérdés
Most fogok továbbtanulni,a Debreceni Egyetemre adom be a jelentkezésem,gazdasági informatikus és villamosmérnöki szak között vacillálok. Melyik a keresettebb szak? Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?

2014. febr. 8. 18:58
 1/3 MrPifta ***** válasza:
csak a saját példmat tudom mondani: villamosmérnök vagyok. Ha Pesten vagyok, akkor internetezek az irodában, de sokszor rengeteg pénzért utazgatok körbe a világban.
2014. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A villamosmérnök jobb keresettebb is, de a gazdaságinformatikus szakot sem kell leírni, itthon is nagyon jók vele az elhelyezkedési lehetőségek, mert egész sok területet lefed, lehetsz vele programozó, adatbázis szakértő, SAP sok minden sőt német területeken egyenesen eszik ezt a diplomát, keress csak rá Wirtschaftsinformatiker
2014. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a kettő elég távol áll egymástól nem tudom hogy lehet 2 tök különböző szak között vacillálni...
2014. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!