Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógiai, vagy egészségügyi...

Pedagógiai, vagy egészségügyi pálya az okosabb döntés jelen esetben?

Figyelt kérdés

Érdekel a kémia, biológia, mindkettőt emelt szinten tanultam, érettségit is így fogok rakni belőle. Nagyon érdekel az egészségügy, azonban tanárként is el tudnám magam képzelni. Egészségügyön belül, ha nem jön össze az orvosi, akkor akár ápolóként is szívesen dolgoznék. De akkor is ott van a jó példa a tanáraimtól, lennék olyan is, mint ők, nagyon össze vagyok zavarodva, felvételin természetesen már mindhármat bejelöltem, de dönteni nem tudok és nem is fogok.


Fontos számomra a külföldi munka lehetősége, ezt tanárként nem tudom, meg lehet e majd valósítani, ezen kívül a továbbképzési lehetőségeknél is azt vettem észre, az egészségügy változatosabb, továbbá az mindig kelleni fog, míg egy Termtud. tanár nem biztos. Vagy rosszul látom? Ti mit javasoltok?


2014. febr. 9. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
jól látod..
2014. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetemi tanár az eü területén? Nyilván nagyon nagyon sokat kell hozzá tanulni, de így össze tudod kötni a kettőt.
2014. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egészségügyben sokkal több a lehetőség. Főleg, ha fontos számodra, hogy külföldre is el tudj jutni vele.
2014. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!