Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Természetvédelmi szakra...

Természetvédelmi szakra érdemes jelentkezni? Részletek a kérdés alatt.

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a szak, nagyon szép szakma, és abból a szempontból is előnyös számomra, hogy nem olyan mint a többi hasonló szak, mivel kémiából világéletemben bukdácsoltam, matekból pedig stabil 2-es voltam. Olvastam róla rengeteg helyen, kérdésem az lenne, hogy jobbak-e az elhelyezkedési lehetőségek ezzel, mint a kommunikáció-médiatudomány szakkal (ezt jelölném meg harmadik helyen)? Konkrétan hol lehet vele elhelyezkedni? Állatkert szóba jöhet, vagy csak vadgazda mérnökkel lehet oda bekerülni? Kaposvárt vagy Keszthelyt írjam előrébb (csak levelezőre tudok menni)? Milyen gyakran vannak előadások? Előre is köszönöm! :)

26/L


2014. febr. 10. 20:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, bármilyen véleményt szívesen fogadok, de 15-én éjfélkor jár le a határidő! Ha valaki olvassa és bármiféle infóval rendelkezik, kérem írjon!!! Köszönöm!
2014. febr. 11. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!