Milyen munka való nekem?

Figyelt kérdés
Szeretek gondolkodni, és rendszereket felállítani, valamiben felfedezni a szabályosságokat. De nagyon önfejű vagyok, hamar megunok dolgokat, és nem szeretem, ha megmondják, pontosan mit is kell megtanulnom. Magolni utálok. Inkább egyedül szeretek dolgozni, vagy olyan csapatban, ahol minden tagra fel tudok nézni, egyben a munka céljára is. Ha az nincs meg, trehány és/vagy troll leszek. Kreatív vagyok, de a praktikus dolgokban siralmas. Ha a feladat leköt, nagyon rá tudok koncentrálni, és átmenetileg komoly munkabírásom lesz, de ha ráunok, nagyon tessék-lássék leszek. Matekot szeretem, de nem vagyok belőle komoly szinten, nagyjából megragadtam a középszintű érettséginél. Nagyon gyorsan tanulok. Van ötletetek?

2014. febr. 10. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
informatikus, webdesigner?
2016. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!