Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 6 napom van jelentkezni és...

6 napom van jelentkezni és fogalmam sincs hova mennyek valaki mondjon valami jó szakot vagy bármit mondjuk amihez nem nagyon kell matek v fizika azon kívül bármi jöhet hova jelentkezzek?

Figyelt kérdés
tudjak elhelyezkedni vele és ne minimálbért keressek ennyi az elvárásom segítseteeeek

2014. febr. 9. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát így elég nehéz. Van valami olyan tantárgy, amiből jó vagy esetleg érdekel? A fenti kritériumaidnak több szak is megfelel, bár az egyetemeken matek elég sok helye van, igaz van, ahol csak 1 félév és nem nehéz.

Vagy probáld meg ezt: [link] ha kitöltöd, akkor talán könnyebb lesz, hogy mi is a neked való szak.

2014. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

OKJ-s képzések között nézelődtél már?

Olyat keress, ahol a helyesírás se nagyon kell...

2014. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval tök mindegy, hogy mi, csak jól keress vele, és el tudj vele helyezkedni?

Ajánlom, hogy tanulj ki egy szakmát... van rá kereslet, tudsz vele keresni, és nem kell hozzá tudni helyesen írni.

2014. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudok helyesen írni ha akarok de most épp a kedvem nem úgy tartotta oké? :) amúgy tesiből vagyok jó a többi tantárgyal nem nagyon foglalkoztam de a tesivel nemnagyon tudnék elhelyezkedni sehol amúgy igen hetek óta minden okj-t és alapszakot átnéztem és nem nagyon találtam megfelelőt...kommunikáció és médiát néztem meg gazdinfó okj-t de nemtudom mit takarnak
2014. febr. 9. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy akkor írsz helyesen, ha akarsz...

Menj tf-re, az hogy mit hozol ki belőle, meg rajtad múlik. Médiakommal úgyse érsz semmit, ha nem vagy tehetséges, egyébként meg rohadtul telített.

2014. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
testnevelő edző ér valamit? ha pl nem tesi tanár akarok lenni akkor van értelme?
2014. febr. 11. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ki akarsz belőle hozni valamit, akkor nyilván,pl. személyi edző, sportszervező, sportmenedzser.

De igazából hulla mindegy, ha ebben vagy jó, akkor ebből kell gazdálkodni, elmehetsz bármilyen szakra, ha nincs hozzá készséged, vagy épp kedved, nem fogsz tudni vele semmit se kezdeni. Ezért válassz olyat, amit szeretnél. Vga hagyj ki egy évet és csinálj egy okjsat.

2014. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!