Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hisztek a reinkarnációban?...

Ti hisztek a reinkarnációban? Van élet a halál után?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem az ilyen dolgokat, de jó lenne választ is kapni rájuk mit gondoltok erről?


[link]



2014. febr. 11. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:
jah bocsi nem a tanuláshoz akartam irni :P
2014. febr. 11. 14:48
 2/3 anonim válasza:
Én abban hiszek amit a tudósok kiderítettek: Hogy a DNS is tárol emlékeket, tanult információkat. Erről szól a sejtemlékezet is, amikor egy beteg emlékszik a donor emlékeire vagy átveszi tulajdonságait. Továbbá a DNS "programozása" elektromágneses jelátvitellel is lehetséges. Ez sem áltudomány, gondoljunk csak a legszélsőségesebb esetre, amikor sugárzó hővel módosítunk DNS-t. Az élőlények ilyen fura módon is cserélhetnek információt. A tudósok kísérletei és megfigyelései ezt támasztják alá. Ha valaki élni akar halála után is, abban látom a lehetőséget ha a tudósok az élőnek a DNS információit helyezik át egy fiatalabb szervezetbe. Például volt olyan hogy egy 40 éves donortól kapott egy csecsemő új szervet. Aztán megdöbbenve tapasztalták hogy a beteg már 6 évesen gépészmérnöki tudással rendelkezett, azzal ami a donor volt. Izgalmas téma ez, hasznos lenne kutatni. Ki tudja, Nobel-díj helyett örök élet lehet a jutalom. Megéri nem?
2014. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hm.. ezen elgondolkoztam... amúgy köszi :)
2014. márc. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!