Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha ilyen koncerteken szeretnék...

Ha ilyen koncerteken szeretnék vmi fontoskodó ember lenni akkor milyen szakmát végezzek el? Intézkedni szeretnék fellépők elött meg után meg közbe szóval értitek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem, pedig kétszer is elolvastam a kérdést, most komolyan! Mit akarsz egész pontosan fontoskodni??
2014. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor valami szervező szeretnél lenni. Esetleg az együttes menedzsere vagy valami technikai szakember.

Az első esetben mindenképpen valami olyan szak kellene, ami rendezvényszervezéssel foglalkozik, bár bizonyos esetekben ha van lehetőséged valami ilyen cégnél vagy személynél munkát kapni papír nélkül, akkor többet tanulhatsz ha csak belelátsz a dolgok működésébe, mint bármilyen iskolába. Egyébként meg ilyenhez nem feltétlen végzettség kell, hanem egy kis kreativitás és, hogy jól átláss egyszerre több dolgot és mindennel képben legyél, meg persze nem kis szerencse, hogy foglalkoztassanak vagy saját magad tudj leszervezni egy koncertet. Adott esetben ehhez nem feltétlen kell nagy induló tőke (persze csak ha kis koncertről van szó) és ha mázlid van kihozhatod nullára. Ha sok ilyet sikerült csinálnod utána jöhet a nagyobb. Lehet nem a legjobb példa, de a VOLT fesztivál is egy kis egynapos koncertekkel kezdődött és most nézd meg hol tart.

2014. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jót mondott a második, van ilyen, hogy művészeti manager szak.
2014. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Exhibicionizmus befigyel.
2016. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!