Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges-e két idegen...

Lehetséges-e két idegen nyelvű tanárnak menni?

Figyelt kérdés
Nos az volna a kérdésem, hogy tanárként szeretnék majd tovább tanulni, jelenleg japán szakon ügyködök és arra gondoltam van-e olyan lehetősség hogy angol-japán tanár lehessek ne pedig mondjuk angol-töri, ha esetleg külföldön található lehetőség tovább szakosodásra az se zavar, csak érdekelne, hogy lehetséges-e, és hogyan lehet akkor tovább szakosodni a japán és angol minor elvégzése után.

2014. febr. 12. 07:09
 1/4 anonim válasza:
Természetesen van erre lehetőség. MOndjuk azt nem tudom, hogy külön ilyen tanári van-e de én is ezen irányon gondolkodom. Én úgy fogom csinálni, hogy érettségi után japánszakra megyek, aztán következő évben jelentkezem az angol tanárira. Aztán miután megvan japánból az alapképzésem utána középiskolai tanári mesterképzésre és emellett még a fordító szakot célzom meg japán nyelvből. az angol tanári meg ha jól tudom 5 év és nincs külön mesterképzés.
2014. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon még nincs japántanár képzés. Egy ELTE-s tanárszakos.
2014. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólóhoz kiegészítésnek: jelenleg nincs japán tanárszakos képzés, de az akkreditációja folyamatban van. Egyébként korábban, még az osztatlan képzés idején volt.
2014. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj mondjuk orosz-spanyolra
2017. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!