Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki Hatvani Bajzás diák...

BB Ádám kérdése:

Valaki Hatvani Bajzás diák segítsen légyszives! (? )

Figyelt kérdés
most 8.-os vagyok, és elsőként szeretném megjelölni, a humán tagozatot. a probléma csak az hogy a neten azt írja h ha humános leszek csak angolt és franciát tanulhatok... ez igaz? nincs lehetőségem pl. németet tanulni ha humánra megyek?

2014. jan. 16. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, ezt hol olvastad?

Én is itt voltam humános, de mindenki olyan nyelvet tanult, amilyet csak akart...illetve, akik általánosban németet tanultak, azoknak nem volt választási lehetősége, azoknak angolt kellett felvenniük második nyelvnek. Viszont, akik alapból angolosak voltak azok bármilyen nyelvet felvehettek másodiknak.

2014. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
felhívtuk ma az iskolát. és úgy van ahogy írtam:(
2014. jan. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!