Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógiai alapszakkal hova...

Pedagógiai alapszakkal hova tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Milyen munkakört tudok vele betölteni?

Mert ez a szak leírásnál nem igazán derül ki.



2014. febr. 12. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül. Én úgy látom, szinte sehol nem tudnál vele elhelyezkedni. :( Korábban (Bolognai-rendszer előtti időkben, akik ilyen szakon végeztek napközis tanárok vagy kollégiumi nevelők lehettek. De most már nem így van. Talán még kollégiumi nevelőként el lehet helyezkedni, de már van ilyen MA képzés, és néhol ezt kérik. Gyermekotthonos álláshirdetéseknél, mintha láttam volna, hogy előny a pedagógus végzettség. De gondolom itt is inkább valamilyen szakos tanárra vagy tanítóra gondolnak.

Nem tudom, mivel szeretnél foglalkozni, de a gyógypedagógia picit hasonló, és van rá a kereslet (akár külföldön is), persze, ahhoz hatalmas elhivatottság kell.

2014. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!