Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindjárt dönteni kell, de...

Mindjárt dönteni kell, de egyszerűen képtelen vagyok rá, hogy melyik sulit, hanyadik helyre írjam?

Figyelt kérdés

Szóval,első helyen lesz a csecsemő és kisgyermeknevelő alapképzés.Viszont ide ,lehet,hogy nem lesz elég a pontom...:/ A másik két hellyel vagyok bajban,mert a csecsemő és kisgyermeknevelő képzésből már csak felsőfokú szakképzésre tudnék menni,mert az össze többi,nagyon messze van onnan,ahol lakom.Koli meg nem jöhet szóba, sajnos.Viszont ez ugye csak egy oks-s bizonyítványt ad,és nem tudom,azzal eltudok-e majd helyezkedni.:( Legtöbbször azt hallom,hogy amiből van diplomás képzés is,annál nyilván inkább azokat fogják alkalmazni.Szóval nagy dilemmában vagyok ,mert harmadik helyre egy olyan szakot írnék,amivel már egyszer bajban voltam,mert elég nehéz és nem is igazán "illik" hozzám.A népegészségügyi ellenőr szak.Viszont ,ez diplomát ad... mmint nem is ez számít ,hanem ,hogy elvileg egész jól el lehet vele helyezkedni, és nekem ez mostmár nagyon fontos lett,mert nem támaszkodhatok tovább a szüleimre... Viszont félek is ettől a szaktól,hogy nagyon megfogok szenvedni vele ,és gyűlölni fogom.

Szóval ,azt nem tudom,hogy második-harmadik helyen mi legyen...

Szerintetek mit csináljak?


Köszönöm előre is!


2014. febr. 13. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
"harmadik helyre egy olyan szakot írnék,amivel már egyszer bajban voltam" ezt hogy érted? Innen már egyszer kibuktál..mert akkor tényleg felesleges jelölnöd..egyéb esetben pedig hajrá...ezzel többre mész, mint okj-s bölcsisnéni
2014. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi,hogy írtál!

Tényleg,bocsi ,azt nem írtam,hogy igen ,jártam már ide .Hát...nem kibuktam ,hanem úgy éreztem,hogy nekem ez sok és még idő előtt kiíratkoztam.Azt viszont,nem tudom,hogy mi lett volna ,ha elmegyek a vizsgákig...:/

Szóval ,most fogalmam sincs,hogy megmerjem-e újra próbálni,mert elég kemény kémia ,meg hasonlók vannak a szakon és tőlem ezek mindig távol álltak .De talán ez nem jeleneti azt,hogy nem is lehet megtanulni .

Hát ,tanácstalan vagyok...

2014. febr. 14. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!