Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszerűen megőrülök ettől a...

Egyszerűen megőrülök ettől a mindjárt megjön érzéstől, hogy nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
Még csak az 5.hétben vagyok és már veszítettem el 1 kisbabát,sőt szerintem már volt olyan is hogy nem tudtam hogy baba van és úgy ment el..de ez másik történet.Állandóan ez az érzés..Tisztasági betétet hordok és állandóan olyan mintha megjött volna vagy mindjárt megjönne:( A görcsökre szurkálásokra vettem be Magne B6-ot .Nagyon félek hogy elveszítem:(
2010. ápr. 1. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

szia, én is folyton ettől rettegtem , olyan görcseim voltak mint mikor megjön annyira fájt, hogy nem is értettem mi a baj, kiderült h babás vagyok és h van aki igy "megszenvedi" a babóka helyezkedését.A dokim azt mondta, hogy amig nincs vérzés (ebben benne van a barnázás is)addig nincs gond. Most 6hetes vagyok de folyton rettegek pedig enyhültek a görcsök.

Menj el az orvosodhoz nyugtasson meg ő. Az a biztos

2010. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális?Én is ez a "szenvedős" fajta lennék?:)
2010. ápr. 1. 17:51
 3/7 A kérdező kommentje:
helyezkedését? ezt amúgy hogy értetted?
2010. ápr. 1. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
szia én egy másik válaszadó vagyok.A tüneteid teljesen természetesek,az elején ugyanezt éreztem,nagyon megviselt a beágyazódási rész,mert szurkált,meg állandóan fájt.De nyugodj meg,mert igy tuti minden ok,mert müködik a rendszer.Sajnos én is elvesztettem már egy babát 8 hetesen ,és én is aggódok,de örülök is a rosszullétnek,mert bizonyitja h él a baba.nyugi,várjad nyugodt szeretettel és minden rendben lesz.
2010. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy aggódsz de igazából nem tudsz mit tenni. Az ő döntése, hogy maradni akar-e. Tavaly nekem is volt egy vetélésem és olyan napos égből villámcsapás volt, hogy odavágott egy darabig. Most azonban teljesen váratlanul babás lettem. A 11. hétben vagyok. Nekem is voltak sokáig és még most is előfordul, hogy van a mindjárt megjön érzés. De nem idegelem magam. Kérem, hogy maradjon és minden rendben legyen vele. Minden reggel szönyű hányásban részesít. Elelinte fel sem akartam kelni annyira féltem tőle, hogy megint jön még az orromon is de tök mindegy volt mert jött. Mostanra a gyomorsav kimarta a nyálkahártyát az orromban és fáj. Életemben először most hánytam epét is. Szóval nem tartozom a könnyen rókázók táborába. Miért írom le ezt? Hogy ne aggódj. Minden rendben lesz. Sokminden elöttünk van még. Ha az ember betegre aggódja magát az nem jó senkinek sem. Tudom, hogy nincs rosszabb ennél a bizonytalanságnál.

Most jut eszembe én is hordtam a tisztaságit mert azt hittem meg fog jönni. Aztán azt gondoltam büdös a cucc és áttértem a pamutbugyi simán stílusra. Holnap lesz az első uh-m remélem a doki bírja orral...

2010. ápr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

Én is görcsöltem de ugy hogy az nem kifejezés, kiderült baba...mondták szedjek magnéziumot .Ahha már 3x2-t szedtem , semmit nem segitett , erre irtak fel nekem nospát 3x1 szedek s lekopogjam hatott:)

Igy enyhült ez a félelem érzet is. Én is megszenvedtem ill szenvedem volt 2 hüvelygyulladásom, vérnyomásom ingadozó , állandóan megy a szivem a dokik sem tudnak segiteni igy valószinű hogy pajzsmirigyem is megbolodult, de már túl vagyok 16 héten:)

Szóval gondolj szépekre, pihizz

boldog babavárást

17 hetes kismama

2010. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy 8 hete vetélés és a 24 hetes baba van a hátam mögött.

Engem ennyi idős terhesen a szülésznő nyugtatott meg, hogy helyezkedik a baba.

10 hetesen késszerű szúrásokat éreztem a combomba sugározva, és a méhem is fájt, mintha meg akarna jönni. Tágultam, és nyúltak a szalagok, én pedig extra érzékeny voltam.

Szerintem természetes érzés.

2014. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!