Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Donteskeptelen vagyok kavarogn...

Donteskeptelen vagyok kavarognak bennem a gondolatok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt a felveteli nem tudom hogy bejeloljem -e az orvosit mennyire nehez tenyleg kell boncolni? Sose lesz szabadidom? Es csaladom 30 eves koromig?
2014. febr. 13. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelöld meg, ha akarod. Ami áldozatot meghozol vagy nem hozol meg 30 éves korod előtt, jó eséllyel az alapján fogsz 30 éves korod után boldogulni. Meg kell alapoznod az életed, hogy utána megadhasd a családodnak, amit szeretnél. 30 éves kor alatt kevesebb igényed van, és néha még kicsit kalandos is a kevés szabadidő vagy pénz, 30 fölött ezek már nem vicces dolgok.
2014. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csábító,hogy orvos legyek de közben semmilyen tantárgy nem érdekel ott..
2014. febr. 13. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért ne menj orvosnak, mert "jól hangzik". Szerintem ehhez a pályához komoly elhivatottság kell (ezért nem megyek én se orvosira). Igen, tényleg boncolnak és kevés a szabadidőd.
2014. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"csábító,hogy orvos legyek de közben semmilyen tantárgy nem érdekel ott."


Akkor ez eldőlt. Ne jelöld meg. Ha fel is vennének első év végére kibuknál, és csak a helyet foglalnád valaki olyan elől, akit nem csak a szakmával járó presztízs érdekel. Az orvosihoz kell egy bizonyos fanatizmus, különben nem fogod tudni elvégezni. Vizsgaidőszakban kb. Két hónapig nem látunk mást mint a könyvet. Reggel felkelsz, tanulsz, este lefekszel. Persze szorgalmi időszakban élünk rendesen és szabadidőnk is szokott lenni nem is olyan kevés, de a vizsgaidőszak az maga a pokol ilyen téren.

És igen, van boncolás. Ami a családot illeti én örülök, ha 30 éves koromra lesz családom, de erre semmi esélyt sem látok jelenleg. A csajok ilyen téren előnyösebb helyzetben vannak, ők leakaszthatnak pár egyetemi oktatót. :-D


Üdvözlettel: egy orvostanhallgató

2014. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!