Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hajópincér iskoláról akarom,...

Hajópincér iskoláról akarom, hogy ott egy kezdő angolos megtudna tanulni angolul? és a másik kérdés hogy aki ott diplomát szerez az biztosan kap munka ajánlatot?

Figyelt kérdés

#tamas/11
2014. febr. 13. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak rajtad áll, hogy mennyire teszed oda magad és tanulod meg a tanulnivalót. Ők csak segítséget nyújtanak hozzá, de te leszel az, akinek el kell adnia magát az interjún.

Tehát biztosat senki sem ígérhet- ők sem teszik-, de rengetegen vannak, akik a képzésüket elvégezve kijutottak, tehát működik.

Ha jól levizsgázol és az interjún is megy az angol, akkor nem lesz gond!


KItartás és sok sikert!

2014. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én az ICTC-nél tanultam meg a szakmai nyelvet. A hajopincer tanfolyam után meg simán kaptam munkát kint. Ja, és az sem mellékes, hogy szinte az egyetlen ilyen suli, amelyik államilag akreditált bizonyítványt ad ki, konkrétan lesz egy szakmád.
2016. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. Kérdés : Nem, az még kevés.

2. Kérdés: A bizonyitvany sajnos önmagában kevesebbet ér mint egy okj-s pincér vizsga vagy egy féléves tapasztalat. Gyakorlatilak egy papir amivel kitörölheted....


Hogy kijuss (nagyon jó nyelvtudás kell (szakmai is) és vendéglátos tapasztalat lehetőleg nem 1-2 hónap.

Sok sikert kivánok hozzá, de öszintén nem ajánlom az egéazet, pénz is energia kidobás az egész sajna :(

2017. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!