Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy kezdő angol tanfolyam...

Egy kezdő angol tanfolyam alatt mennyire lehet megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Kb 6 hete járok, még csak szavakat tudok, meg néhány egész mondatot megértek. Csak én érzem úgy néha, hogy soha sem hogy menni rendesen, vagy más is így van vele aki tanul? :)
2013. okt. 8. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát- valahol el kell kezdeni-

AZ "alapok" elsajátítása is egy év

2013. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány hetes a tanfolyam?
2013. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

10 hetes a tanfolyam, néha bizakodó vagyok, néha meg kétségbe esek, hogy fog-e menni ez valamikor nekem? Én minden nap itthon is tanulok szorgalmasan, nem csak az órán. Igaz, tudom,csodát nem várhatok ennyi idő alatt..én kb 10 hónapot adtam magamnak, hogy valamennyire tudjak beszélni, az alapokat tudjam.

Igazából az érdekelne,hogy tanfolyam alatt mennyire lehet megtanulni, úgy, hogy nem élek kint, angol környezetben.

2013. okt. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!