Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem, Szent István...

Óbudai Egyetem, Szent István Egyetem? Hol jobb a gazdálkodási és menedzsment szak?

Figyelt kérdés

Illetve melyik egyetem milyen, minden infó jöhet.

Hánykor vannak az előadások? Pénteken van előadás?

Tesinél milyen sportokat lehet választani ezen a szakon?


2014. febr. 14. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A SZIE egy igazi nagymultú kutatóegyetem, az Óbudai pedig egy csomó ilyen-olyan műszaki főiskola egyesülése, akik egyetemnek mondják magukat, de igazából főleg főiskolai karaik vannak.

Ha Budán laksz és nem nagyon érdekel, hogy milyen diplomád lesz, akkor válaszd az Óbudait egyébként minden szempontból jobban jársz ha valami komoly egyetemre mész inkább.

Ma Magyarországon a következő egyetemek jók: ELTE, SZIE, BMGE, meg persze a Semmelweis. Vidékiek közül Szeged, Debrecen és esetleg Pécs, a többi ún. egyetem és főiskola szerintem felejtős..., persze attól is függ mi a célod vele.

2014. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!