Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 2 szer postázom az oktatási...

Ha 2 szer postázom az oktatási hivatalnak a jelentkezésem, akkor hányszor kell kifizetni a 9000 forintot?

Figyelt kérdés
Tegnap postára adtam az adatlapot. Ma észrevettem egy hibát, módosítottam, újra hitelesítettem, majd újra kinyomtattam és borítékoltam, hétfőn adom újra fel. A kérdésem az, hogy kell még egyszer fizetnem 9000 forintot, azaz a jelentkezési díjat?
2014. febr. 14. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtutibb, ha tőlük kérdezed meg, ők tudnak biztosat mondani.
2014. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer biztosan kell
2014. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért mert módosítasz valamit, nehogymár még egyszer

meg kelljen fizetni a jelentkezési díjat-

Milyen hibát vettél észre?

2014. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külföldön jártam középiskolába, és azt nem rögzítettem, illetve azt, hogy Magyarországon is érettségiztem, nem csupán otthon. Ezért módosítottam, de az is lehet, hogy felesleges az egész, mivel most már mesterképzésre jelentkezem.
2014. febr. 14. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

A pénzt utalással intézted?

Sztem nem kell még egyszer kifizetned

Csak csatold a befizetési bizonylatot (ill. ha elektronikusan ment, akkor nem kell)

2014. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell még egyszer fizetned! Azt hogy fizetési hátralékod van azért írja mert a beérkezett pénzeket is majd csak a hitelesítéskor kezdi jóváírni az Oktatási Hivatal addig azt fogja jelezni.
2014. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elektronikusan utaltam. Jelenleg nincs fizetési hátralékom. Köszönöm mindenki válaszát.
2014. febr. 16. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!