Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségturizmus szervező...

Egészségturizmus szervező vagy képalkotó diagnosztikai analitika? Ki melyik képzésben látja a nagyobb jövőt? Melyiket érdemesebb elvégezni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

képalkotó, sokkal nagyobb szükség van rájuk, és kevesebbet is képeznek, úgy tudom

egyébként én is képalkotónak tanulok, vannak mellettünk szervezők is, 1 év után sem látom át h ők mit fognak akkor csinálni, azon kívül h szállodákban szervezik a programot (már ha lesz rá igény egyáltalán ) bár ez még azon belül is azon múlik h mire szakosodsz, ők a turizmusra

2014. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van eü szervező (turizmus szakirány)diplomám..előző jól mondta, képalkotó már képzés közben pontosan tudja mit fog majd csinálni (Sajnos Magyarországon ő sem sokat, röntgenezni fog..és ennyi lesz a munkája, mert az orvosok máshoz hozzá sem engedik. Ezt csinálja és van rá kereslet. Aki keményen végigtanul 4 évet, hogy olyan asszisztens legyen aki 10 éve még egy fél éves tanfolyamocskával elláthatott valaki..szóval az sem egy olyan jó szakma.

Eü szervező diploma meg önmagban nem ér sokat, mindenféleképpen kell mellé még valami..kiegészítésnek viszont már nagyon ó..és elvégezni sem olyan nehéz..

2014. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A képalkotó mellett döntöttem végül, de látom, jól döntöttem! :)
2014. jún. 3. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel is vettek?
2016. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!