Ha elkezdek egy egyetemi szakot államilag támogatottan, de nem fejezem be, átjelentkezhetek, egy másik, de szintén államilag támogatott szakra?

Figyelt kérdés
Szóval, ha tegyük fel csak egy fél évet járok arra szakra amire most államilag támogatottan jelentkeztem, utána átmehetek egy másik szakra szintén támogatottan? Mert azt hallottam, ha elkezdek egyet támogatottan, akkor a másikat már csak önköltségesen tanulhatom. Ez mennyire igaz?
2014. febr. 15. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, de a támogatott féléveid száma maximálva van, azaz ha félúton jut eszedbe váltani, akkor jó eséllyel már csak fizetősen fejezheted be.
2014. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. De ez teljesen biztos? Mert hallottam, olyat, hogy voltak akik át akartak jelentkezni másik szakra, de fizetniük kellett volna érte.
2014. febr. 15. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Több tucat ismerősöm van, aki váltott sulit 1-2 év után. Ha azóta nem változtattak a szabályokon, akkor igen, biztos.
2014. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2014. febr. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!