Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek fel lehet készülni...

Szerintetek fel lehet készülni bioszból vagy fizikából érettségire magamtól?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de akarok majd még továbbmenni másik szakra is és e két tárgy közül kellene valamelyikből érettségiznem. Egyáltalán hogy megy az újraérettségizés dolog? És szerintetek melyikből könnyeb felkészülni magamtól, ha van még rá egy évem? Igazából egy négyes volna a cél, 60%-al már elégedett lennék, mert a matekom az jól sikerült anno és biztos felvennének, ilyen szintre egy év alatt fel leeht készülni (egy év alatt de úgy, hogy azért nem midnen nap azt tanulom, mert mellette ugye ott az egyetem is)
2014. febr. 15. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit tanulsz most, és ott milyen szinten fordul elő biológia/fizika? Gimiben/középsuliban hányas voltál az adott tárgyakból?


Bár igazából teljesen mindegy, egyetemista vagy, tudod, hogy 1 év rengeteg... Még a sík hülyék is fel tudnak készülni ennyi idő alatt, akár az emelt szintre is.

2014. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit most tanulok, annak 0 köze van a fizikához és minimális a biológiához (megnéztem 3 előző biosz érettségit és 2-3 feladat volt, amit az egyetemen szerzett tudással tudtam volna megcsinálni). Tudom, hgoy fel lehet készülni, de itt azon van a hangsúly, hogy segítség nélkül, úgy is átláthatóvá tudom tenni a tananyagot?
2014. febr. 15. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fel lehet készülni tankönyvek segítségével egyedül, de ez tőled függ főként.

Én fizikából érettségi előkészítőre jártam a Magister Universitas-hoz és csak ajánlani tudom!

2014. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!