Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bölcsész vs közgazdász -...

Bölcsész vs közgazdász - vélemények?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok egy BTK-s nyelvszakon. Jól megy, de úgy érzem, mégsem lennék szívesen nyelvész (fordító sem, tanár meg végképp nem), és valószínűleg nem lesz piacképes a diplomám. Szerintetek érdemes 20 évesen teljesen új szakot (pénzügy-számvitelt) kezdenem? (A matekkal nincs különösebb bajom, tanulni sem vagyok rest.)
2009. dec. 9. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
20 év még nem aggastyán kor. Simán megéri számvitelre menni, főleg, ha már jól tudsz egy nyelvet.
2009. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. dec. 9. 17:48
 3/7 anonim válasza:
KÖZGAZDÁSZ!Én 23 évesen kezdtem ezt a szakot.Szerintem nagyon piacképes, ezt válaszd:)
2009. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ezt(közg.) választottam volna,ha nem lennék sík hülye matekból.(
2009. dec. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen kezdtem a jogit!!! Nem gáz, sztem nappalin simán nem cikis elkezdeni semmit 23-24 éves korig, de utána már anyagi megfontolás kell. Igaz, h én vagyok az egyik legidősebb, de van azért egy-pár 22-23 éves is!!!

Amúgy lehet a fordítással jobban el tudsz helyezkedni, főleg ha valami érdekesebb nyelvet tanultál, és nem angolt vagy németet.

2009. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként oroszt tanulok, de nem érzem úgy, hogy csak a nyelvtudásommal el tudnék majd helyezkedni. Inkább megcsinálom a pénzügy-számvitelt, ennél sem jelent talán hátrányt az orosz (és angol, német) nyelvismeret... :)

Még egyszer köszönet a válaszokért!

2009. dec. 13. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta? :)
2018. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!