Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a budapesti Madách Imre...

Aki a budapesti Madách Imre Gimnáziumba jelentkezett a 07-es tagozatra az hány pontot ért el a központi felvételin?

Figyelt kérdés

Ha valaki már odajár az is érdekel, hogy hány pontos központival került be!

Köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 18. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én odajelentkezem!!! 245 pontot viszek (88 pontos írásbeli + 69 vitt pont). Neked hány pontod van?? És megkérdezhetem, hogy fiú vagy lány vagy?? :)
2014. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez most melyik tagozat?
2014. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Francia.
2014. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 246 pontot viszek :)! Nekem is 88 pontos lett a központim és a vitt pontszámom 70 . Lány vagyok. Te? Izgulsz már a szóbeli miatt?
2014. febr. 19. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: én is lány vagyok, és nagyon félek!!! :(( Főleg az angol részétől...

Sok sikert a szóbelire, majd írd meg, hogy sikerült!! :)

2014. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek : Rendben, majd te is írd meg!! Szorítok neked!! :D Csak a Madáchba szóbelizel vagy mész máshova is? Egyébként az egyik kérdésemre azt írta valaki, aki szóbelizett anno a Madáchba, hogy nagyon kedvesek és nem érdemes izgulni.Én már másik helyen is voltam angolból szóbelin és ott is mindenki nagyon segítőkész volt. Ne félj, biztosan itt is minden rendben lesz és ügyi leszel! Hajrá! :)
2014. febr. 20. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: majd hétfőn megyek a Xantusba, de utána már csak a Madách! :) mikorra hívtak be??? engem szombat reggel 8.20. :S
2014. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!