Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így lenne esélyem a Madáchba?

Így lenne esélyem a Madáchba?

Figyelt kérdés
A felvételimet nagyon elrontottam.Összesen 64 pontot írtam.Viszont az átlagom 4,8.Nem a legerősebb szakra(haladó angol) jelentkeztem hanem az angol előkészítőre latinnal vagy kínaival.Mennyi esélyem van,hogy behívjanak szóbelire? 14/L

2014. jan. 29. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Számold össze az eddigi pontjaidat a MIG honlapján található információk alapján. Az átlag nem lényeges, az a fontos, hogy a megadott tantárgyakból a megadott években jó osztályzatot kaptál-e.

"A hozott pontok számításakor figyelembe vesszük az általános iskolában elért 7. év végi és 8. osztályos félévi eredményeket magyar irodalomból és nyelvtanból, történelemből, matematikából, idegen nyelvből, fizikából vagy kémiából és biológiából vagy földrajzból maximum 70 pont értékben. (Az utóbbi két-két tárgyból a legnagyobb összpontszámúakat számítjuk.)"

A hozott pontjaidat add hozzá az írásbelin elért pontok kétszereséhez. Ha az eredmény 200, de még inkább 210 felett van, akkor jó eséllyel indulsz a szóbelin.

2014. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!