Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajzzal hova lehet tovább...

Földrajzzal hova lehet tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel és nagyon szeretem a földrajzot.De tudom,hogy a matek is hozzátartozik.Baromi rossz vagyok matekból.Volt például egy matekvizsga(nem szémít sehova) az iskola 30 éves történelmében enyém volt a 2. egyes ezen a vizsgán.Szóval tényleg hülye vagyok matekból.(Egyébként 4,45 volt az átlagom most félévkor 10-ben,egy új suliban)


Tudnék valamit kezdeni a földrajzzal,vagy ne is próbálkozzak ilyen mateklogikával?(egyébként egészségügyis zempontból nem vagyok valami szerencsés lány,rossz a gerincem,fizikai munkára nem vagyok fogható)



Mit gondoltok?(tanár nem akarok lenni)



2014. febr. 20. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a földrajzból kiinduló piacképes szakmák (legyen az térinformatika, területfejlesztés, akármi) mind statisztikára és kvantitatív analízisre építenek. Földrajzból jónak lenni egyébként szerintem nem túl nagy érdem, lévén az egész egy óriási adathalmaz, amiből egyes dolgokat érdemes ugyan megtanulni, de a jelentős része nem túl hasznos tudás. Ha 4.45ös átlagod van, akkor viszont nem csak földrajzból vagy jó. Biosz, kémia, fizika?
2014. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezekből pont mind rossz vagyok.Tudom,hogy nem rossz az átlagom,de ezek egyszerűen nem mennek,magántanár mellett se nagyon.A problémám még az,hogy jogásznak kéne mennem,mert az a nővérem is.De nem vagyok töriből ötös.Sose voltam.Kifejezetten utálom.Csak kéne egy B terv,ha nem jönne össze a jog.Igazából semmiből sem tartom magamat különösebben tehetségesnek.Sokan mondják a nyelvet nekem (96 %-ok előrehozott középszintűt tettem 9-ben,és van egy éppen,hogy sikerült középfokú ynelvvizsgám,mindkettő német).De nem tudom.Nem tudom,mi kéne nekem.Semmi ötletem nincs.
2014. febr. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!