Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolába jelentkezzek,...

Melyik iskolába jelentkezzek, ha alkalmazott fotográfusnak szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
Olvastam már, hogy nem minden OKJ képzés megbízható, ezért nehezen tudok dönteni. Hol tanulhatnék fotográfiát?
2014. febr. 23. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az OKJ-s képzésen fog múlni, hogy milyen fotós leszel, mivel iskolában elég nehéz fotográfiát tanítani/tanulni. Rajtad múlik, hogy mit kezdesz azokkal az alapokkal amit ott kapsz.
2014. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, a 'megbízható' alatt azt értem, hogy nem feleslegesen ülök ott, hanem megfeleő oktatást kapok.
2014. febr. 25. 02:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az OKJ vagy bármelyik felsőfokú intézmény tantervét ami alapján tanítanak akkor rájöhetsz, hogy erre gondoltam. Megfelelő oktatást sehol sem fogsz kapni. Alapokat igyekeznek adni valamihez, amit utána Te magad fejleszthetsz valamivé, de előre szólok, hogy nem lesz könnyű.
2014. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!