Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE-re a tanító- és...

Az ELTE-re a tanító- és óvóképző karra nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Valaki, aki oda jár, vagy ismerőse jár oda, legyen szíves kicsit mesélni róla! Köszönöm
2014. febr. 23. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem túlzottan nehéz
2014. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a tavalyi ponthatárokat, számold ki a pontjaidat, és máris megvan a válasz.

Ha az alkalmassági vizsgára gondolsz, akkor arról azt hallottam, hogy nem túl könnyű. Én még előtte állok. :)

2014. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Háááát...én még nagyon nem tartok ott, hogy ezt megtegyem :D U majd mesééélj*--*
2014. máj. 8. 16:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Majd írj privátot, és mesélek. :)
2014. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nádszálkisasszony ***** válasza:
0%
Ha valakit oda nem vesznek fel az hülye. Ne haragudj, de nevetségesen alacsonyak a ponthatárok. Jobban felnézének a tanítókra és óvónőkre ha lenne egy bizonyos szint. Szörnyű milyen emberek kerülnek ki onnan...
2014. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Nádszálkisasszony. Bizonyára, mivel ilyen tájékozott vagy, tudod, hogy egy felvételi alkalmassági vizsgán kell részt venni, amit igen szigorúan néznek a fent nevezett intézményben...
2014. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nádszálkisasszony ***** válasza:
14%
Kedves Utolsó válaszoló! Bizony tudom, mert végzős hallgató vagyok és nem vagyok büszke az intézményre, melyből kikerülök.
2014. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Kedves Nádszálkisasszony. Akkor nyilván tudsz segíteni az alkalmassági vizsgára váróknak, hogy mire számíthatnak. Feltéve, ha valóban az ELTE végzős hallgatója vagy tanító-óvószakon...
2014. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy rá büszke?
2014. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyáltalán nem a kart szégyellem, hanem azokat, akik éppen csak bejutottak (nevetséges ponthatárral is), ugyanis azok ők túl ambíciózus egyetemisták. Nem tanulnak, buták, egyszerűek is vannak köztük, tudod, mint a faék. Vagy sűrűn késnek, mert minek időre beérni órára. Az ilyen nem arra gondol, hogy mennyire jó lesz majd tanítóként dolgozni, hanem hogy ha már társadalmi elvárás az egyetem elvégzése (persze magammal szemben is elvárás), akkor legalább bejárjon valahova, hogy elmondhassa magáról, hogy hát ő is továbbtanul! Inkább tovább jár iskolába, de hogy tanul...

Nem az iskolát kell szégyellni, mert remek emberekkel van tele; hál' istennek mondhatom, hogy szinte inkább értelmes emberek járnak oda.

Mindenhonnan jönnek ki buta, nem a pályára illő emberek, itt is előfordul így. Nem kirívó, és nem így beszélnek az iskoláról, hogy hülyék gyűjtőhelye.

Kedves végzős, sajnálom, hogy szégyelled az iskoládat.

2014. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!