Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2. éves gazdaságinformatikus...

2. éves gazdaságinformatikus hallgató vagyok az SZTE-n! Örültem, hogy idejöhettem és Szegedet is szeretem, de a barátom jövő év szeptemberében menne a BGF-re tanulni. Nagyon szeretem érte mennék oda is. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Esetleg a mesterképzést csináljom ott, vagy azt fejezzem be itt, aztán dolgozzam Pesten? Valami ötlet?

2014. febr. 24. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szegény barátod. Nem tudja mire vállalkozik :D
2014. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért? Vélemény? És arról hogy én mit tegyek?
2014. febr. 24. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagy köztetek a szerelem, a kapcsolatotok úgyis ki fogja bírni, hogy heti 3 nap látjátok csak egymást... bár a távkapcsolatok nagy részben mindig csúnya véget érnek. Egy biztos, ne add fel az eddigi életedet egy szerelem miatt, mert eddig akárhány ismerősöm megtette, mind megbánták később... de tiéd a döntés.
2014. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A BGF és gazdinfó tanszéke nem épp hallgatóbarát...
2014. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő nem gazdinfóra menne, ott én tanulok Szegeden. A barátom a BGF-PSZK-ra szeretne menne tanulni. És már 2. éve bírjuk,hogy én Szegeden ő még otthon, és csak hétvégente találkozunk.
2014. febr. 25. 09:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a problémádat. Még egy év külön, aztán ha befejezted a sulit, felmehetsz Pestre dolgozni.
2014. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A BGF-PSZK-n a gazdinfó szerintem nagyon jó, az egy másik dolog, hogy később mire mész vele. Elvileg jelenleg elismerik a bgf-es gazdinfósokat. Ha mesterképzésre mész, én a helyedben BME-t választanám. Szerintem menj Pestre a barátodhoz! :)
2014. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy ismerik el őket, mikor még csak most végezni az első évfolyam? :D 3 éve indult az egész...
2014. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az SZTE-n nagyobb múltja van azért, meg itt inkább az infó megy, mint a gazdasági tárgyak, mint ahogy a Corvinuson vagy a BGF-en!
2014. márc. 4. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!