Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kisképzőbe mi a minimum...

Kisképzőbe mi a minimum rajztudás?

Figyelt kérdés
Nehéz bekerülni? Szerdán megyek alkalmasságira és borzasztóan félek! Grafika vagy mozgókép szakra mennék. Tanulásban jó vagyok, 4,35 az átlagom, de rajzolásban lassan dolgozom :SS Küldenétek képet/rajzot minimum követelményként?
2014. febr. 24. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Na...most mindenki lepontozhat, ha akar, de én azért leírom a véleményemet, és az élményemet a csodálatos Kisképzőről. :) Őszintén, nekem sehogy se nyerte el a tetszésemet. Az egész iskola olyan mintha egy temetkezési vállalat lenne, semmi örömet nem találtam, még az én vallásos iskolám is jobb... A WC-k koszosak, penészesek, és gusztustalanok, de lehet csak én jártam rossz mellékhelységnél ;) Az alkalmasságin eszméletlen bunkó volt a tanár aki bent volt, folyamatosan szidott minket, az egyik lányt leszólta, hogy vízfestékkel, meg színesceruzával hogy merészel rajzalkalmasságin képet készíteni....Mégis elég látványos képeket készített, mit ne mondjak ;) Engem vagy hatszor leszólt a nevem miatt, belekötött a NEVEMBE ._.""" és röhögött a rajzainkon...mit ne mondjak, inkább megyek valami Sztehlo Gáborhoz hasonló szar suliba, mint ebbe....bocsánat, tényleg nem azért kezdtem el ezt, hogy az iskolát mindenképpen lejárassam, vannak jó tanárok, és természetesen a diákok is lehetnek normálisak, és kedvesek, de az alkalmasságin tanúsított viselkedésük ezeknek az úgynevezett tanároknak...nagyon nem jött be. Persze lehet, hogy valaki meg pont imádja a sulit, mindenesetre nem én vagyok ilyen véleménnyel. Évek óta csak arra vártam, hogy a Kisképzőbe járhassak, az volt az álmom a középiskolákat tekintve, de az alkalmassági után az utolsónak módosítottam a Kisképzőt. Azt meg ne is említsem, hogy rohannod kell a rajzolással. Aki aprólékosan, lassan szereti a dolgokat elkészíteni, annak semmi helye ebben az iskolába, ez a nagy helyzet. A véleményem nem hiszem hogy sokat fog változni...Ha valakinek bejön a suli, akkor annak nem szólok be, de szerintem....már tudjátok.
2015. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor inkább

a Sztehlo Gábor

2018. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!