Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen faktokat kéne választanom?

Milyen faktokat kéne választanom?

Figyelt kérdés

Régi nagy álmom, hogy állatokkal foglalkozzak, azon belül is az állatorvosi szakma érdekelt, csakhogy nagyon nehezen megy a kémia. Más rendes szakma, ami állatokkal foglakozik szerintem nem nagyon van, éppen ezért már félig-meddig lemondtam erről.

A "B" tervem a média és informatikai irányzat, főként a fotózás. Infóból mindig jó voltam és tényleg imádok (és viszonylag elég jól tudok) fotózni. Úgy tudom, hogy ha valamilyen fotós suliba mennék (akár okj akár fősuli) kell az infó érettségi.

Tehát érdekelne a biosz is és az infó is (mert még nem döntöttem a kettő közül), de mivel ugyan abban a csoportban vannak, csak egyiket választhatom faktnak.

Tudom, hogy ezt nekem kell eldöntenem, de szerintetek mit csináljak?



2014. febr. 24. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Info. Ha nem is jönne be a fotózás, akkor elmehetsz vele valamilyen agrár képzésre egyetemen ahol tudsz állatokkal foglalkozni
2014. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozz a kémiával aztán ha nem megy az infó már amúgyis megy :)
2014. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb az infót tanulni majd azzal tovább. Ezután pedig még hobbiszinten mindig foglalkozhatsz a fotózással és ott mondjuk a természetfotózással vagy állatok fotózásával.
2014. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!