Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DE-MK műszaki menedzser -->...

DE-MK műszaki menedzser --> OE-KGK műszaki menedzser?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg másodéves műszaki menedzser hallgató vagyok a Debreceni Egyetem Műszaki Karán. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek az Óbudai Egyetemen el tudnám-e fogadtatni a már meglévő tárgyaimat?

Gondoltam, hogy előbb felteszem itt a kérdést, és utána fordulok az OE-KGK tanulmányi osztályához.


Egyébként mit gondoltok nehezebb a BMF-en a képzés, mint Debrecenben? Számomra az OE tanterve sokkal szimpatikusabb, hallgató-centrikusabb mint a DE tanterve.


Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2014. febr. 25. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig inkább őket kellene megkérdezned erről először, ők tudnak hiteles választ adni...


Debrecenben a műszaki képzés nagyon alja, bár a műszaki menedzsert én nem sorolnám a műszaki szakok közé, de ez mindegy is. Az óbudaival mindenképp jobban járnál!

2014. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az OE tényleg nem rossz, és igencsak gyakorlatias is!

Mindenképpen kérdezz rá az iskolánál, egyes egyetemeken olyan szabály van, hogy a kreditek X mennyiségét az anya egyetemen kell megszerezni.

(Viszont ha DE-n államin van, nem érdemes váltani! Lehet, hogy hallgatócentrikusabb, de akkor is csak önköltséges formában tudnád tanulni.. (kivéve ha felvételt nyersz az állami képzési formára az OE-n).)

2014. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!