Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pár kérdés jogi egyetemmel...

Pár kérdés jogi egyetemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem rég döntöttem el, hogy jogra szeretnék jelentkezni. Sajnos töriből eddig négyes voltam (már azóta jobban belehúztam). Elég elszánt vagyok és tudok törtető lenni a cél érdekében. Még két évem van érettségiig, viszont jövőre már szemináriumot kell választanom, ami ez esetben töri lenne. Szerintetek érdemes lenne belekezdenem ebbe, vagy túl nagy fába vágnám a fejszém? Milyen embereknek érdemes jogra jelentkezni? Csak tiszta 5-ös, jeles tanulóknak?
2014. febr. 27. 19:24
 1/3 anonim válasza:
Bár jó jegyek kellenek a bejutáshoz, de ha te elhivatottnak érzed magad, hogy a jogra menj, akkor csináld meg ! :)
2014. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Államira nagyon magas a ponthatár, fizetősre meg nagyon alacsony.Nem számít hogy középiskolában milyen tanuló voltál..az fog dönteni amit egyetemen produkálsz.

Láttam már ilyet és olyat is..van aki jó jegyekkel jött középiskolából és bukdácsol, vagy kibukik,és olyat is aki közepessel ment és ól teljesít.

2014. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyban függ az érettségi eredményétől, hogy

felvezsnek-e Ezt még most nem lehet megmondani

ha csak tizedikben vagy

2014. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!