Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is érez ilyet? (Egyetemmel...

Más is érez ilyet? (Egyetemmel, fősulival kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Ötödéves vagyok egy hatéves egyetemen. Egyszerűen annyira imádom az egészet (a hangulatot, a légkört, a csoporttársakat, az egyetemi életet), hogy ha arra gondolok, hogy nemsoká végzek, kb. elsírom magam.

Ráadásul már hatodévben se sokat leszünk együtt a csoporttal, mert a gyakokat szinte mindenki máshol tölti.

Persze az egyik felem szeretne már dolgozni, pénzt keresni, önállónak lenni, de a másik zokog, hogy mindjárt vége.

Ti nem éreztek ilyesmit?


2013. nov. 13. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak az egyetemmel lehet így, ahol közösségek összejönnek és összetartóak, megkedvelik egymást, ott ez lesz. Ha találsz egy jó munkahelyet és úgy adódik hogy távoznod kell, ott is fognak hiányozni azok akiket magad mögött hagysz. Az élet rendje.
2013. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt érzem, h hányingerem van mikor be kell mennem a sok elvesztegetett idő, a szándékos szopatás, fölösleges tantárgyak miatt.

Örömmel fogom befejezni ezt a szart, gondoskodtak róla.

2013. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak az orvosin lehetsz

Örülj neki, hogy szép volt, rezidensként sem lesz rossz

2013. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egyszer mindennek évége

Erre fel kell készülni

2013. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jah, igazatok van, valami jónak a vége mindig szar:D

Csak tényleg úgy érzem, mintha már soha nem lenne lehetőségem olyan jó barátokat szerezni, mint egyetemen.

Pedig tudom az eszemmel, hogy nem így van. De most úgy érzem:/

2013. nov. 13. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!