Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félek az egyetemtől/fősulitól....

Félek az egyetemtől/fősulitól. Télnyelg nagyon nehéz? Sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés
tudom hogy szaktól függ... de mégis. Tényleg van olyan hogy rövid időn belül kell megtanulni 50 oldalt vagy többet? és a matek az tényleg nagyon nehéz még akkor is ha nem kifejezett "matekos" szakra megyek?
2009. dec. 11. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatod milyen szak, vagy milyen karra akarsz menni, mert pl. az orvosi és a kommunikáció között zongorázni lehet a különbséget.
2009. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2sel bárki elvégez pár év alatt egy fősulit/egyetemet a jó eredményekért le kell tenni az asztalra, de nem lehetetlen ezt szaktól és sulitól független mondom:) a lényeg, hogy kis adagokba kell tanulni és nem mindent egyszerre, ha így csinálod nem is olyan nehéz:);)bár azt nem állítom, hogy osztályzásba nincsen részre hajlás..
2009. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi lesz a szakod?
2009. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Óriási különbség van szakok és iskolák között. Nekem jövőhétre van 39 beadandó, feladatonként 2 óra, úgy, hogy tudom és értem is. Még ezek mellett 4-5 zh jövőhéten. Nem könnyű. De hát ... műszaki...
2009. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39 beadandó??az nem semmi:P
2009. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát..eléggé neház van amikor írsz egy dogát és ha 50%os akkor is 1-est vagy 2-est kapsz és örülhetsz ha 2-es..szóval..
2009. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én írtam az előzőt!!


De csak rajtad múlik h nehéz-e mert ha tanulsz rendesen minden nap akkor "könnyű" ha nem tanulsz eleget akkor nehéz..szóval csak rajtad múlik

2009. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Most csak "tapogatózok" hogy kb. hova tovább még konkrét elképzelésem nincs. a gazdasági szakok felé hajlok kissé...

Természetesen nem úgy gondoltam, hogy nem nem fogok tanulni semmit, normálisan tanulok amennyi tőlem telik, csak hogy mennyivel kell többet tanulni...

Voltam nyílt napon a Pannon Egyetemen és az egyik hallgató azt mondta h ő 5ös tanuló volt gimnáziumban de most nagyon sokat kell neki tanulnia. Amúgy turizmus szakra járt.

2009. dec. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!