Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet jò érettségi...

Hogyan lehet jò érettségit írni, mindenből?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es,nagyon szeretnèk egyetemre menni ,de tudom,hogy ez nagyon nem könnyű,ès az èrettsègi is nehèz. Szeretnèk jò èrettsègit ìrni,(minimum 4-est). Mit csináljak a tanuláson kìvül? Minden nap gyakoroljak? Magántanár esetleg? Esetleg leìrnátok a tanulási szokásaitokat azok,akik most egyetemre járnak,ès leìrnátok az èrettsègi eredmènyeiteket?
2014. márc. 1. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi különöset csinálni, csak folyamatosan készülni meg tanulni, az érettségi előtt pedig

ismételni

2014. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 110 feletti az IQ-d, akkor nem kell hozzá pluszban tanulni, elég a józan paraszti eszed.

Ha átlagos IQ-val rendelkezel, akkor nem árt, ha az utolsó évben tanulsz egy kicsit pluszban.

És amúgy az érettségi nem nehéz. Sőt.

2014. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el azon, mivel szeretnél később foglalkozni és az alapján válaszd ki, melyik tantárgy(ak)ból mész majd fakultálni. Fakton sokat lehet tanulni és úgy könnyebb megírni az érettségit is (ha jó tanárt fogsz ki)
2014. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokból, amikből érettségizel alapból könnyű ötöst írni. Magyar, matek, töri, idegen nyelv. Ezek középszinten szerintem nagyon könnyűek. A történelemtudásomat nem tudom minek nevezni és 90%-ot írtam. Az angolt se nagyon és 93%-ot írtam. A matekról ne is beszéljünk és 90% lett. Szóval nem nagy kunszt... A biosz meg kémia emelt már húzósabb volt nekem:D
2014. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törire semmit nem tanultam,forrásból plusz töriatlaszból 82%-ot írtam,úgy,hogy még 12.ben is 2.67-re kaptam meg a hármast.:D Nem görcsöltem rá,építészmérnökire járok,töri nem kellett.Angolból felsőfokúm volt,89% lett.:D Magyar 75%,matek(emelten)76%.Fizika(közép)83%.
2014. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!