Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmunkásból szakközépbe...

Szakmunkásból szakközépbe lehetséges?

Figyelt kérdés
jelenleg egy műszaki (építész) suliba járok soha nem vonzottak a műszaki dolgok én szakács szeretnék lenni ami szakmunkás képzés na már most a kérdésem az hogy át vesznek e évismétlés nélkül úgy hogy nincs szakmai gyakorlatom ?
2014. márc. 3. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nrm lehetséges de inkább kérdezd meg benn az iskoládban vagy ahova átszeretnél menni mert ez nagyon suli függő.


Nálunk volt olyan srác aki az évfolyamunkra járt az egyik szakmunkás osztályba aztán átakart menni szakközépbe évismétlés nélkül és neki nem engedték. Utána eggyel alattunk járt. /és neki a két szak között nem volt nagy különbség--> mindkettő kereskedelmis volt/

2014. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
el rontottam a kérdést bocsi szakközépből szakmunkásba akarok tehát most szakközépbe járok bocsi
2014. márc. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!